Czerwiec 10, 2017 Wyposażenie wnętrz 0
garderoby

Kiedy jest się kobietą, która kocha zakupy bardzo trudno jest zachować porządek dookoła siebie. Bliscy zazwyczaj uważają takie osoby za zakupoholików, natomiast oni bronią się tym, że po prostu lubią mieć co na siebie włożyć, lubią mieć wybór i dużo możliwości.

Garderoba w dobrej cenie

garderobyZ tego względu szafa takich osób pęka w szwach – nigdzie już nie mieszczą swoich zakupów. Nawet kiedy starają się cokolwiek wyrzucić to kończy się na tym, że każde ubranie wydaje im się być dobre i ładne. Nie potrafią przeprowadzić racjonalnej selekcji i pożegnać się chociażby z częścią ubrań. Z tego względu kiedy takie osoby kupują nowe mieszkanie albo budują swój dom to powinni zadbać o to, by mieściła się tam duża garderoba. Nie ma opcji, aby byli w stanie pomieścić się jedynie w szafie – to w stu procentach pewne. Powinni zatrudnić odpowiedniego architekta, który zadba o wygląd ich domu. Zazwyczaj architekci po spotkaniu z taką osobą są nieco zdziwiony faktem, że najbardziej z wszystkich pomieszczeń interesuje ich to jak będzie wyglądała garderoba.

garderobyInni ludzie martwią się raczej o kuchnię, łazienkę, salon lub sypialnię. To w pełni zrozumiałe – to pomieszczenia w których spędza się najwięcej czasu w ciągu doby. Jednakże zakupoholicy muszą koniecznie mieć pewność, że garderoba będzie w pełni funkcjonalna, przestrzenna. Najlepiej się organizuje garderobę, która ma duży metraż, wówczas jest pewność, że będzie dobrze zaprojektowana. Zakupoholicy potrzebują naprawdę dużo miejsca, więc zazwyczaj architekci zarządzają, aby były tam trzy dwupiętrowe metalowe stelaże na buty, choć może wydawać się to trochę mało. Ponadto zazwyczaj umieszczają tam dwie duże szafy z wieszakami i trzy szafy z półkami. Na środku garderoby zostaje również postawiony duży, kwadratowy puf, który ma im potem ułatwiać przebieranie się. Wszystkie meble mogą zostać ustawione wzdłuż jednej ściany. Druga może zostać na razie pusta, jeżeli osoba uzależniona mieszka sama. Druga część szafy może zostać zaprojektowana później z myślą o rodzinie – mężu, dzieciach. Wówczas można zamówić kolejne meble. Przestronne garderoby w Krakowie nie są tak popularne jak za granicą i kojarzą się raczej z luksusem. W rzeczywistości nie trzeba być bogatym, aby je posiadać. Dlatego tak zadziwiające okazują się reakcje innych.

Należy przecież wiedzieć co jest w danej chwili najbardziej potrzebne i na co wypadałoby lub należy wydać. Dobra garderoba jest czasami koniecznie potrzebna i zazwyczaj osoby, które podjęły decyzję ich zakupu są bardzo zadowolona z podjętej decyzji oraz z tego jak ostatecznie ona wygląda.